Zažijte atmosféru rodinného hotelu přímo pod Pražským hradem. V roce 2024 s nejlepšími cenami

O nás


Jsme rodinný bed and breakfast hotel v historickém centru Prahy.

Přinášíme vám jedinečnou kombinaci místní atmosféry a osobního servisu, abyste se u nás cítili jako doma a vychutnali si v klidu všechny krásy našeho města.

Chcete si svůj pobyt v Praze užít naplno?

Pak jste u nás správně. Od okamžiku, kdy dorazíte, přebíráme osobní zodpovědnost za vaši spokojenost. Nenecháme vás tahat se s kufrem do pokoje, a postaráme se, aby vás při odpočinku nic nerušilo.

Kromě pohodlí vašeho pokoje jsou vám kdykoli k dispozici společenské prostory, kde určitě oceníte i takové maličkosti jako je káva zdarma nebo honesty fridge po celou dobu vašeho pobytu. 

Vybírejte z pokojů ve čtyřech kategoriích a nechte se okouzlit jejich osobitým stylem.

Sami pečlivě vybíráme starožitný nábytek a zařizujeme každý pokoj tak, abyste se v něm cítili příjemně. Každý kus vybavení je originál, od neorenesanční skříně, přes art deco postel až po atypické umyvadlo v koupelně.

Záležet jsme si dali i na kvalitě matrací. Už teď víme, že až se večer vrátíte po náročném programu do svého pokoje, určitě naši snahu oceníte.

Zažijte město jako místní

Praha je náš domov a rádi se s vámi podělíme o jeho tajemství. Máme pro vás zaručeně čerstvé tipy, kam zajít na nejlepší pivo, nebo v jakém klubu je večer nejlepší program.

A není u nás nouze ani o staré příběhy. Rádi vás provedeme nejen bohatou historií města, ale i našeho domu, který pamatuje už více než pět století. 

Nejlepší adresa pro váš bezpečný a klidný pobyt

Chcete si během svého pobytu v Praze užít klid a bezpečí? Zapomeňte na Muzeum a rušné Václavské náměstí. Těžko budete hledat bezpečnější a klidnější adresu, než je Malá strana. Vládní čtvrť je sídlem významných státních institucí, zahraničních ambasád a soukromých rezidencí.

Díky své poloze je Malá Strana navíc nejlépe napojená na všechny důležité turistické cíle a ostatní městské části v širším centru.  

Kapacita hotelu se rychle plní, rezervujte si váš pokoj již nyní

Kapacita hotelu se rychle plní. Rezervujte si váš pokoj již nyní.

Rezervujte si pokoj
phone

Kde nás najdete

Charlotta and Jan Rippl
Vlašská 30/333
118 00 – Praha 1
Czech Republic